
ППО збила над Дніпропетровською областю ворожі безпілотники
У ніч проти 10 червня над Дніпропетровщиною було збито два ворожі безпілотники.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
«Вночі ворог спрямував на Дніпропетровщину два безпілотники. Втім військові з ПвК "Схід" перетворили їх на купу металобрухту. Обидва "шахеди" збили»,– йдеться у повідомленні.
Більше атак на регіон не зафіксовано.



