ППО збила над Дніпропетровською областю ворожі безпілотники

У ніч проти 10 червня над Дніпропетровщиною було збито два ворожі безпілотники.  

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

«Вночі ворог спрямував на Дніпропетровщину два безпілотники. Втім військові з ПвК "Схід" перетворили їх на купу металобрухту. Обидва "шахеди" збили», йдеться у повідомленні.

Більше атак на регіон не зафіксовано.