
Заяву розглянуть на найближчому пленарному засіданні обласної ради
Заяву про складання депутатського мандата написала Тетяна Холоденко — представниця депутатської групи "За Україну! За Дніпропетровщину!".
Вона була обрана депутаткою Дніпропетровської обласної ради наприкінці 2020 року від вже забороненої проросійської партії «Опозиційна платформа – За життя!».
Скласти депутатаські повноважнення вирішила також депутатка обласної ради від партії "Пропозиція" Ольга Горб.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук у своєму Telegram-каналі.
Зазначається, що їхні заяви розглянуть на найближчому пленарному засіданні Дніпропетровської обласної ради.
Таким чином, в раді залишиться 119 депутатів.
Нагадаємо, що в Павлограді цього року депутатські мандати склали двоє обранців - Павло Вершина та Валентина Жилкіна.



