Сили ППО знищили ракету над Дніпропетровською областю


Про це в Телеграмі повідомляє начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

“Мінус ракета. Ворожу повітряну ціль знищили в небі над Дніпровським районом”, - написав він.

Раніше повітряні сили попереджали про ракетну небезпеку, спрацював сигнал повітряної тривоги.