
В місті, нарешті таки, позбудуться сталінського танка
Відповідну рекомендацію до міської влади направила обласна рада. Місяць тому пам'ятник було викреслено з державного реєстру пам'яток.
Міська влада дослухалась і танк таки приберуть з постаменту. Аби підняти важкий "ІС-3" вагою 44 тонни, перевезти та вивантажити його потрібна спецтехніка. За словами міського голови знайти цю техніку не становить проблеми. А от куди "прилаштувати" танк – це проблема.
За словами міського голови була пропозиція від "Затишного міста" поставити його на території притулку для тварин. Можливо безпритульним псам така техніка сподобалась би. Жили б собі тихо, як у танку...
Ще один варіант – віддати його військовій частині, аби вояки вправлялись у стрільбі по танку. Що з ним робити, міська влада, поки що, не вирішила.
До речі
На металобрухт танк не годиться – катані броньовані листи не використовуються в якості металобрухту.



