ППО знищила дрони-камікадзе окупантів


Очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак повідомив, що у ніч на 11 вересня в області активно працювала ППО.

"На Дніпропетровщині цієї ночі знищено 6 безпілотників. Це були "шахеди", які ворог скерував на регіон", - повідомив Сергій Лисак.