З 1 березня змінюється графік вуличного освітлення


Про це повідомляється на офіційному сайті міської ради.

"Для зручності мешканців міста Павлограда з 1 березня 2025 року змінюється графік роботи зовнішнього освітлення: вмикається з настанням сутінків до 00-15 та з 03-30 до світанку", - йдеться у повідомленні.