Сьогодні під час сесійного засідання депутат від фракції «УКРОП» Валентин Чекалін нагадав міському голові про те, що він є публічною особою і має відповідати за свої публічні висловлювання.

«Виступаючи перед афганцями, ви сказали, що в Україні іде внутрішня війна і що наші хлопці не зовсім розуміють за що вони там воюють. У фракції УКРОП є запитання: що таке внутрішня війна у розумінні громадянина Вершини і на які факти ви опираєтесь, говорячи про те, що наші воїни не розуміють за що вони воюють », – запитав депутат.

Матеріал за темою: В Павлограді почався тиждень вшанування воїнів-інтернаціоналістів

Міський голова намагався пояснити, що його не так зрозуміли. Але потім все ж визнав, що публічною особою він лише вчиться бути і, можливо, хвилюючись, щось не так сказав.

«Я чітко визначаю, що так у нас є агресор – це Росія. Те, що сказано – то не навмисно. І зовсім не тому, що у мене якісь інші погляди. Я роблю все можливе і неможливе, щоб захистити інтереси країни», – сказав міський голова.

УКРОПівці також згадали мерові прес-конференцію, на котрій він заявив, що не належить до жодної політичної сили. Міський голова відповів, що до жодної політичної сили він таки не належить. У 2010 році він ішов на вибори за списком партії «Батьківщина», а у 2015 на мерське крісло його підтримував «Опозиційний блок», при цьому членом жодної партії він не є.