На майданчику біля Центру культури та дозвілля «Мир» стоїть стареньке фортепіано, майорять державні прапори, звучать українські патріотичні пісні.

 Тут зібралось близько трьох сотень чоловік — діти, молодь, пенсіонери. Дехто огорнений жовто-блакитними стягами, в українських віночках, жовто-блактних стрічках зі смужками на обличчі у патріотичних кольорах.

 Приїхали до «Миру» і павлоградські патріоти на щойно відремонтованому БТР. Атмосфера загального патріотичного піднесеного настрою.

 Люди зібрались аби послухати музику Свободи у виконанні «PIANO EKSTREMISTA». Того самого, відомого піаніста, котрий грав серед руїн на столичному майдані.

 Майданівський піаніст трошки припізнюється. А потім з’являється з наплічником, в балаклаві, у військовому плямистому бушлаті та штанях. Знімає наплічник, бушлат і відразу без зайвих слів сідає за інструмент.
Люди намагаються підійти якомога ближче. Майже всі фільмують, фотографують.

 Богдан (так звати піаніста) починає грати. На вулиці повна тиша. Грає власні твори із посвятою трагічним військовим подіям— втрата друга на майдані, ранок під Іловайськом, хвилина мовчання. Грає твори, котрі звучали на Майдані, твори українських виконавців. Руки просто посиніли від холоду, трохи розігріває їх і грає далі.

 Завершує свій концерт Гімном України. Всі присутні виконують державний Гімн. Концерт завершений , але люди ще довго не відпускають піаніста. Вони дякують йому за його музику, за те, що приїхав до нас, фотографуються із ним та просять автограф.

 Після концерту Богдан планує вирушати в зону АТО. Каже, що гратиме там для наших бійців, аби підняти їх моральний дух.