Протягом минулої ночі близько 500 людей розбирали завали на місці зруйнованих російською ракетою секцій житлової 9-поверхівки у місті Дніпро


Працювали рятувальники, комунальні служби та кінологи, щоб знайти тих, хто вижив. Розбирання завалів унизу майже закінчене. Наразі людей шукають у квартирах, які встояли під час удару, але зруйновані всередині.

Є надія, що ті, хто вижив, можуть перебувати в квартирах, які встояли під час удару, але зруйновані всередині. Там серйозні завали, рятувальники приступили до розбирання.

Можливо, їм удалося знайти повітряну камеру. Як розповідають, у ній можна сховатися і пересидіти якийсь час. Можливо, люди одягнулися і просто чекають на допомогу.
У надії знайти жителів, які вижили, рятувальники продовжують регулярно оголошувати хвилини тиші, щоб почути цих людей. Напередодні під час такої хвилини почули та врятували одну із мешканок.

Відомо про 73-х мешканців, яким знадобилася медична допомога. 40 людей довелося госпіталізувати. У багатьох дуже серйозні травми, кілька людей перебувають у реанімації. Як розповіли в обласному департаменті охорони здоров’я, трьох постраждалих, на жаль, не вдалося врятувати.

У невеликій лісопарковій зоні біля зруйнованого будинку організовано штаб допомоги. Містяни приносять сюди речі, їжу, медикаменти — все, що потрібно постраждалим. Сьогодні о 10:00 розпочалася роздача гуманітарної допомоги.

Волонтери всю ніч сортували та розкладали по коробках речі, які приносили жителі Дніпра, щоб допомогу було швидше та зручніше роздавати. Для того, щоб її отримати, необхідно підтвердити проживання у постраждалій 9-поверхівці.

Від неділі люди приносять до зупинки, що розташована навпроти будинку, лампадки, квіти, дитячі іграшки — тут з’явився імпровізований меморіал на згадку про загиблих внаслідок російської атаки.

Жителів зруйнованих та постраждалих квартир — 150 осіб — розселено у шелтерах, які міська влада організувала у прилеглих школах та спортивному клубі. Жителі Дніпра публікують у соцмережах повідомлення про те, що готові прийняти постраждалих у себе: формуються цілі списки. На вулиці не залишився ніхто.