За прогнозами — в липні-серпні


У Центрі досліджень енергетики прогнозують, що влітку в Україні можливий відчутний дефіцит електроенергії. Зокрема, він може спостерігатися в липні та серпні.

Директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко зазначив, що під час паводка, коли «Укргідроенерго» великими гідростанціями мало змогу забезпечувати українців електрикою, атомні блоки не були виведені на ремонт.

«Судячи з того, що вони не на ремонті зараз, вони мають піти на ремонт влітку. А це означатиме, що літній пік, а це трапляється в липні й серпні обов’язково, практично немає чим покривати. Себто в нас буде відчутний дефіцит електроенергії, саме генерації», — каже Харченко.