Захід пройшов на Алеї Слави


У День Державності України відбулось покладання квітів до пам’ятного знаку учасникам визвольної боротьби Павлоградщини та до пам’ятної дошки загиблих земляків у російсько-українській війні.

Присутні вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Під час заходу родини загиблих Героїв отримали нагороди своїх синів і чоловіків (посмертно).

  • Медаллю «20 років сумлінної служби» нагороджено Боркута Едуарда Сергійовича.
  • Орденом «За мужність ІІІ ступеня» нагороджено Стороженко Віктора Андрійовича.
  • Орденом «Богдана Хмельницького ІІІ ступеня» нагороджено Полященко Юрія Юрійовича.
  • Орденом «За мужність ІІ ступеня» нагороджено Янкіна Володимира Миколайовича.
  • Орденом «За мужність ІІІ ступеня» (посмертно) нагороджено Обручева Романа Сергійовича.

Героям Слава!