В ніч з 31 січня 2015 на 1 січня 2016 Путін відкрив в Україні другий фронт «Русского мира» – інформаційний.

Такого нахабства, мабуть, не було за всі роки Незалежності України. Моніторив в Новорічну ніч «українські» телеканали і майже всі центральні. Найбільш рейтингові телеканали займалися пропагандою «Русского мира». Починаючи від близнюка «Раші тудей» каналу «Интер», «1 + 1» з їхніми квартальщиками і закінчуючи «Першим «національним», скрізь звучав «русский могучий язык». І це під час війни з Росією, коли щодня гинуть наші хлопці, десятки поранених і скалічених!

Виникає закономірне запитання: «А хто господарі цих ЗМІ?». Наші ріднесенькі олігархи, які ось вже майже 25 років «п’ють кров з українців» і України, розкрадаючи її багатства і вивозячи мільярдні суми через офшори по всьому світу. Виникає друге запитання: «Олігархи що , пішли на співпрацю з агресором – Володимиром Путіним і його клікою?».

Виглядає так, що заради своїх меркантильних бізнесових інтересів вони проводять в Україні політику «Русского мира». І тут постає третє запитання: «А, чи потрібні Україні і українцям такі олігархи, і скільки ми їх будемо терпіти?».

А тепер попередження до «нашої не шанованої» влади: «Пане Президенте, Прем’єр-міністр, Верховна Рада, якщо ви не зробите висновків з усього сказанного, за вас це зробить український народ!». Повірте на слово, українці не будуть більше терпіти цей шабаш антиукраїнських сил. Вони вміють робити уроки зі своєї історії і якщо хтось там у владі думає, що ми лохи і нам можна без кінця вішати на вуха локшину, то це не так. І другий Майдан це довів всьому Світу!

Не доводьте Україну до третього Майдану, «бо лихо вам буде» (Т. Шевченко).

        Микола Заремба. Голова Павлоградського товариства  «Просвіта»